Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Gizle


YURTLAR ARASI MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI AMASYA DA YAPILACAK

Açıklama: EROL: AİLE TOPLUMUN TEMEL BİREYİDİR. NE KADAR SAĞLIKLI OLURSA O TOPLUM O KADAR SAĞLAM OLUR
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2010
Geçerli Tarih: 29 Kasım 2015 06:20
Site: ART - Amasya Radyo ve Televizyonu
URL: http://www.amasyaradyotv.com.tr/haber_detay.asp?haberID=712


yurtlar arası masa tenisi | izlesene.com

 
 
 
Amasya Valiliği ve Amasya İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğünce organize eden Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirge Kurumu genel müdürlüğü yetiştirme yurtları arası Türkiye 2. Masa Tenis Şampiyonası yarışmaları Amasya'da yapılacak.Amasya Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirge Kurumu Müdürü Bayram Erol Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumunun Türkiye 2.Masatenisi Şampiyonasının Amasya'da yapılacağını açıklayarak yapılacak faaliyetler ile ilgili açıklamada bulundu. Erol yaptığı açıklamada, "Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Ülkemizin en kalabalık ailesidir. Aile toplumun temel bireyidir. Ne kadar sağlıklı olursa o toplum o kadar sağlam olur. SHÇEK ailesinin bir ferdi de çocuk ve gençlerimizdir. Çocuk ve gençlerimizin toplumumuzun sağlıklı bireyleri olması için Genel Müdürlüğümüz çeşitli illerde farklı branşlarda sosyal Kültürel ve sportif etkinlikler düzenlenmektedir dedi.

 

 

Erol: "Şampiyonaya 31 erkek, 10 kız masa tenisi takımı olarak başlanmış erkeklerde 7 bayanlarda 3 gurup kendi aralarında yaptıkları müsabaka sonucu tur atlayanlar belirlenmiştir.

Şampiyonanın son aşamasında ilimizde gerçekleştirilecek organizasyonda Amasya'da dahil olmak üzere 8 erkek de 8 de bayanlarda olmak üzere 16 takım şampiyonaya katılacaktır." dedi.

 

 


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Gizle